Kodulehe tegemine

Kodulehe disain on minu peamine tegevusala, kuid kujundan ka muid veebipõhiseid süsteeme. Telli disain minu käest + arendus Art Media Agency‘lt, sest nii on tagatud kõrge kvaliteet ja mõistlik kodulehe tegemise hind.

Kodulehe disaini hind

Standardse kodulehe disain maksab ca 200-500€ +km

Iga projekt on eriline, kuid keskmiseks hinnaks saan märkida 300€ +km. Selle summa eest valmib avalehe kujundus ja sisulehtede koostamise jaoks vajalikud elemendid / sektsioonid.

Mobiiliversiooni disaini tegemise eest tuleb veidi peale maksta.

Soovin hinnapakkumist
Lapi MetallTaure kodulehe disain
Art Media Agency arendajad oskavad programmeerida ilusaid mobiilivaateid ka nn “desktop” versiooni disaini põhjal.
Täpsustav info ja lisateenused

Mida sisaldab kodulehe disaini teenus

Üldise visuaalse lahenduse väljatöötamine, avalehe disain ja sisulehtede koostamise jaoks vajalikute sektsioonide ja elementide kujundamine.

Suurema eelarve puhul saan kujundada kasvõi kõiki soovitud alamlehti ja seda nii desktop, tablet kui mobiiliversioonina.

Küsi pakkumist
Unikaalne kujundusEt hind oleks soodsam, siis vaikimisi teen ainult “desktop” vaateid, kuid lisatasu eest saab kätte ka tahvelarvuti ja mobiili variante.
Tasuta veebimajutus 6 kuuksSaan pakkuda ka 6 kuud tasuta kodulehe majutust Veebimajutus.ee juures (sooduskood).
Sisumaterjalide sisestamineVajadusel aitan sisumaterjalide sisestamisega (sh piltide korrigeerimine, sisutekstide vormistamine jms)

Koostöö Art Media Agencyga

Koostöö Art Media Agencyga keerulisemate ja mahukamate projektide puhul

Kodulehe tegemise juures tuleb tihti teha töid, milleks on vaja erinevat oskusteavet. Lahendused, kus on vaja rakendada keerulisemaid lahendusi, näiteks integreerida väliste süsteemidega või teha erilahendusi, nõuab rohkem inimesi. Sellist tüüpi kodulehe tegemine on parem teha koostöös.

Olen selleks kasutanud Art Media Agencyt. Meil on väga hea koostöösuhe ja koos valmivad erilised projektid, millega on kliendid rahul. Aitame ja täiendame mõlemad üksteist. Nii on näiteks sündinud uksed24.ee projekt. Olen ise mitmete nende projektiga kaasatud olnud ja kui eri oskused tulevad kokku sünnib väga hea tulemus.

Mõned minu poolt disainitud kodulehed